Прес-реліз від 11.02.2021 р.

 

Щомісячні страхові виплати за січень профінансовано у повному обсязі

 

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, зокрема у разі профхвороб на COVID-19, отримують від відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області страхові виплати, які компенсують втрачений заробіток залежно від ступеня стійкої втрати працездатності.

Виплати таких допомог здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній. Учора, 10 лютого, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області завершило фінансування щомісячних страхових виплат за січень, кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 4039 осіб.

Загалом для потерпілих і їх родин за січень було нараховано 12,7 мільйона гривень.

Середній розмір допомоги порівняно з тим же періодом минулого року зріс на 11% та склав 3137,15 гривні.

Нагадаємо, право на таку виплату настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності. Розмір щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому, максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму. Мінімальний розмір призначеної щомісячної страхової виплати потерпілому у перерахунку на 100% втрати професійної працездатності не може бути меншим за прожитковий мінімум.