Виконавчий комітет Ташанської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• головного бухгалтера відділу освіти,  культури, молоді та спорту з питань молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів  на посаду головного бухгалтера відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту:

• вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньокваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років;
  • знання Конституції України, Законів України, законодавчих та нормативних документів з фінансових питань;
  •  володіння державною мовою;
  • досвід роботи на комп’ютері та знання відповідних програмних засобів.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України. Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30-ти календарних днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі у конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ташанської сільської ради за адресою:

вул. Центральна 7-А , с. Ташань Переяслав-Хмельницького р-ну Київської області, 08460 телефон для довідок: 068-045-30-99; 093-799-88-98.

Перелік документів:

• заява про участь у конкурсі, в якій зазначається ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнена особова картка (форма П2ДС) з відповідними додатками;
  • автобіографія;
  • 2 фотокартки розміром 4Х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Конкурс складається з двох етапів:

1. кваліфікаційний іспит
  2. співбесіда.