Привітання з Днем Народження депутата виборчого округу №7 Куртяка Ігора Івановича !

Дата: 30.12.2020 06:39

З Днем Народження вітаємо депутата Ташанської сільської ради, виборчого округу №7 (с. Улянівка, с. Тарасівка) - Ігора Куртяка!

Поздоровляючи з цим чудовим святом зичимо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро вертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи. Хай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання !