НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС У ГРОМАДІ!!!!

Дата: 23.11.2020 12:36

РАДІСНА НОВИНА У ТАШАНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Навчальний заклад Ташанського навчально-виховного об’єднання «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий навчальний заклад» отримав новенький автобус для доїзду дітей до навчального закладу, саме Ташанське НВО найбільш потребувало такої допомоги, так як здійснює доїзд із 5 найближчих сіл. Сприяли у цьому Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Геннадійович Володін, директор департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації Жанна Жоржівна Осипенко, голова Переяслав-Хмельницької районної адміністрації Сергій Михайлович Дяченко та начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Таміла Анатоліївна Дубина!

Дякуємо Вам за те, що дали можливість комфортного доїзду для дітей та здійснили їх велику мрію! Хороші зміни здійснили добрі щирі люди! Будьте здорові, та і надалі здійснюйте мрії дітей!