Шановні працівники культури, аматори народного мистецтва, працівники, чиє життя проходить на сцені!

Дата: 09.11.2020 09:46

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання !

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!
Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!
Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує Вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів. Шкода, що цього року в такий чудовий день, ми змушені переживати не прості часи, але люди мистецтва знають, що все буде на краще, і які б негаразди не спіткали нашу долю – буде все добре, бо після дощу на небі майорить яскрава райдуга!
БАЖАЮ: Добра, Любові і Краси !
Низький уклін за Вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою, сільский голова                                              Василь Вовчанівський