З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 01.11.2020 09:02

Вітання працівникам соціальної сфери! ????

Ви завжди були й будете яскравим втіленням добра, правди, гуманізму, людської гідності і честі, взірцем духовності та вірності своєму покликанню. На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка населення нашого краю!

Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя!

Надхнення вам на добрі справи !

З повагою, сільський голова                                              Василь Вовчанівський