Ювіляру 90 років!

Дата: 19.09.2020 10:00

Від щирого серця вітаємо з 90-річчям жителя села Тарасівка - Шило Василя Савелійовича!

Такий ювілей — дуже важлива подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Привітати долучилися з такою подією голова громади Василь Вовчанівський, на даний момент, Улянівський сільський голова Петро Ємець та адміністратор ПП «Євросем» Василь Савицький!

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття !