Видатки на щомісячні страхові виплати зросли на 17,6% за підсумками півріччя

 

Упродовж січня - червня цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області направило майже 74977,9 тис гривень на щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, або членів їх родин у разі смерті потерпілого.

Виплати щомісяця фінансувалися для понад 4,4 тис осіб. Середній розмір страхової виплати за підсумками першого півріччя склав 2831,06 гривень проти 2727,42 гривень за шість місяців 2019 року, тобто виріс на 3,7%.

Зазначимо, щомісячна страхова виплата призначається потерпілому у разі часткової або повної втрати працездатності та компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до визначеного МСЕК ступеня непрацездатності.

Фонд соціального страхування України здійснює страхування на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. У кожному із зазначених випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей.