Зі святом Конституції України !

Дата: 28.06.2020 16:01

Зі святом Вас! З Днем Конституції України!

Переконаний, що наша Конституція здатна об'єднати людей. Заради захисту та розвитку нашої Батьківщини ми не повинні шкодувати часу та сил.

Бажаю, щоб в день національного свята в кожного з нас міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Нехай додає сил і підтверджує переконання, що українці будуть жити у конституційно розвиненій  та правовій країні. В країні, де права людини завжди будуть найвищою цінністю, а мир та взаєморозуміння сприятимуть подальшій розбудові державності, становленню достатку в кожній родині.