Видатки управління соцстраху Київщини за допомогами по вагітності та пологах у квітні зросли на 76,3%

Дата: 15.05.2020 10:36

Видатки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області за допомогами по вагітності та пологах у квітні зросли на 76,3% – упродовж минулого місяця на оплату прийнято заяви-розрахунки для фінансування декретних на суму 17,1 млн грн проти 9,7 млн грн у квітні 2019 року.

Загалом виплати нараховано для 533 працюючих жінок за 56,3 тис. днів перебування у декретних відпустках.

Середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах у квітні склав 302,80 гривень.

У загальних випадках тривалість відпустки по вагітності та пологах, за кожен день якої Фонд компенсує втрачений заробіток, складає 126 календарних днів (70 днів до передбачуваного дня пологів і 56 днів після пологів). А в разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді, додатково до основного видається листок непрацездатності тривалістю 14 днів, який також підлягає оплаті за кошти ФССУ. Тривалість листка непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами для жінок, віднесених до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становить 180 календарних днів.