Привітання з Днем пам'яті та примирення!

Дата: 08.05.2020 09:15

У День пам'яті та примирення бажаю всім жити у мирі, навчитися прощати, розуміти один одного, залагоджувати всі суперечки та сварки мирним шляхом. Нехай цей день примирення нагадує, як важливо вірити і творити добро, щоб більше не було воєн і конфліктів! Цей день встановлений задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих».

Мрію.. щоб небо над Україною завжди було мирним і чистим, щоб українці жили в любові і злагоді, добробуті й міцному здоров’ї..

З повагою,

сільський голова                                                                        Вовчанівський В.П.