Переяслав-Хмельницький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області інформує!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» 23 квітня 2020 року по місту Переяславу та Переяслав-Хмельницькому району було профінансовано кошти в сумі 15673507 грн. в повному обсязі.

Чисельність осіб, яким виплачено одноразову грошову допомогу у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 через поштові відділення складає 7076, а через банківські установи – 8712 особи. Кошти, перераховані на банківські установи, були зараховані на рахунки одержувачів в той же день, а доставка одноразової допомоги через поштові відділення здійснювалася згідно графіку роботи поштових відділень по 30 квітня включно.

У разі виникнення питань, зокрема щодо права на виплату 1000 гривень, просимо звертатися до Пенсійного фонду дистанційно:

через веб-портал електронних послуг

https://portal. pfu.gov.ua

телефонувати на номер «гарячої» телефонної лінії сервісного

центру:    04567-5-38-20

Бережіть себе – збережете Україну!