Управління соцстраху Київщини у повному обсязі профінансувало збільшені страхові виплати для понад 4,4 тис. потерпілих

Дата: 28.04.2020 08:50

З початку року на фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області направило 38,8 млн. гривень. Для здійснення перерахунку цих виплат на 11% за період з березня цього року управління додатково направило 1,35 млн грн.

Кошти для здійснення збільшених виплат отримали всі відділення управління. Проіндексовані допомоги виплачені для понад 4,4 тис. осіб.

Для надання матеріального забезпеченням працюючим, зокрема, допомог по тимчасовій непрацездатності і допомог по вагітності та пологах, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області направило 145,6 млн. гривень. Станом на сьогодні профінансовано заяви-розрахунки, подані роботодавцями по 20 березня 2020 року.