Проєкт "Шлях додому"

Проєкт "Шлях додому"

Через війну тисячі українських дітей були розлучені з батьками. За офіційними даними, понад 19 500 дітей стали потерпілими насильницького переміщення на тимчасово окупованих територіях України та російської депортації.   Самостійний пошук дитини може бути складним та небезпечним. ГС “Українська мережа за права дитини” у проєкті “Шлях додому” допомагає повернутися з російської окупації та депортації в Україну: дітям, що були розлучені з батьками/опікунами; дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування; сім’ям з дітьми; молоді, зокрема, молоді з інвалідністю.   Також Українська мережа за права дитини надає: Підтримку на кожному етапі організації безпечного повернення дитини. Юридичну допомогу та оформлення документів. Психологічну підтримку та консультації для дитини та всієї родини після возз’єднання. Забезпечення базових та освітніх потреб. Іншу необхідну допомогу для успішної адаптації та реінтеграції ❗Якщо ви знаєте батьків, чиї діти перебувають на тимчасово окупованій території України чи в росії, і вони хочуть повернутися в Україну: 📲телефонуйте за номером +38 050 015 58 46 💻пишіть в особисті повідомлення у Facebook Українська мережа за права дитини, 📧або на електронну адресу ucrn.office@gmail.com

Як отримати допомогу дитині, яка стала свідком домашнього насильства

Як отримати допомогу дитині, яка стала свідком домашнього насильства

Діти-свідки домашнього насильства автоматично вважаються постраждалими: як отримати допомогу Дитина вважається постраждалою від домашнього насильства, навіть тоді, коли є лише його свідком. Юристи системи безоплатної правничої допомоги розповідають, як діяти в такій ситуації і чому важливо звернутися по допомогу.

Увага!Опитувальник

Увага!Опитувальник

Національна соціальна сервісна служба в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" проводить опитування "Доступ до послуг та допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі".

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.