КИЇВСЬКА ОДА ГОТОВА РОЗГЛЯНУТИ ПИТАННЯ ОБЛАСНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАД ДЛЯ СТАБІЛЬНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Київська облдержадміністрація готова розглянути питання обласної підтримки громад задля забезпечення стабільного проходження нового опалювального сезону. З цією метою вже розпочали розробляти спеціальну програму.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 8 простих правил електробезпеки для дітей ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 8 простих правил електробезпеки для дітей

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради щиросердно вітає всіх з Всесвітнім днем вишиванки!!!