ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 8 простих правил електробезпеки для дітей ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 8 простих правил електробезпеки для дітей

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Ташанської сільської ради щиросердно вітає всіх з Всесвітнім днем вишиванки!!!

ТАРИФИ НА КИЇВЩИНІ МАЮТЬ БУТИ ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНИМИ ТА СОЦІАЛЬНО СПРАВЕДЛИВИМИ, – ВАСИЛЬ ВОЛОДІН

Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на Київщині вирішили провести комплексний аудит вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення.